foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


0532 540 03 89
info@zirvekarot.com

ZİRVE KAROT

Beton Delme Kesme Sistemleri

Kullanıcı Oyu:  / 2

Sektörün öncülerinden olan Zirve Karot Türkiye'nin her yerinde bıraktığı izler ile Türkiye geneli tanınmakta olan bir karot firmasıdır. Büyük projelere atmış olduğu imzalar ile yüzlerce referansa sahip olan firmamız bir karot firmasında aranacak olan bütün niteliklere sahiptir. Birçok karot firmasının kurulmasında katkı sağlamıştır. Profesyonel ekibi ile bütün delik ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Bütün prosedürleri yerine getiren Zirve Karot, bütün elemanlarının sigortası,sağlık raporu ve operatör belgesi olan ilk karot firması olma özelliği taşımaktadır. İlk kuruluşundan bu güne kadar hep karot işini yapan Zirve Karot, beton kesme ve filiz ekme uygulamalarını da gerçekleştirmektedir.

Karot sektörü ile ilgili olan beton kesme ve filiz ekme uygulamaları ile birçok projede anahtar teslim il çıkarabilmektedir. Zirve Karot, beton kesme, karot alanlarında uygulama ve makine satışını da yaparak karot sektörünün tüm ihtiyaçlarına çözüm sağlamaktadır.

Kullanıcı Oyu:  / 4

Standart bir uygulama olmayan ve inşaatlarda olması sebebiyle risk taşıyan bir sektör olmasından dolayı karot delme fiyatları sabit olmamaktadır. Günümüzde karot makineleri ile Q600 çapa veya 10 metre derinliğe kadar delik delinebilmektedir. Uygulamanın süresi zorluğuna, zorluğu da delinecek alana, yatayda veya düşeyde olmasına, derinliğine ve çapına göre değişmektedir.

Betonu delmek için kullanılan karot makinesinin kurulumu ve uygulama göre kullanılacak makine değişeceğinden, karot makinesi elmas uçlar ile betonu delme işlemini gerçekleştirdiğinden delme fiyatları bazen çok gibi gözükebilir fakat karot makinesi ile delme işleminde titreşimsiz, pürüzsüz ve tam silindir şeklinde delim yapıldığından en sağlıklı tercih olacaktır.

Karot fiyatları söylediğimiz gibi yatay veya düşey alanda çapa derinliğe ve delim yapılacak alana göre değişeceği için sabit fiyat verilememektedir. Karot delik fiyatı almak ve uygulama yaptırmak için hemen arayıp fiyat öğrenebilirsiniz.

Kullanıcı Oyu:  / 0

Gün geçtikçe bütün yapılarda ihtiyaç haline  gelen karot uygulamaları çok sık uygulanmakta ve yapıların birçok aşamasında lazım olmaktadır. Karotçu olarak bilinen kişi ve firmalar tarafından gerçekleştirilen karot uygulamalarında fiyatlar birçok özelliğe göre değişmektedir.

Karot uygulaması beton delme işlemidir. Karot fiyatları karot uygulamasının yatay veya dikey alanda olmasına, karot deliğinin çapına, karot delme uzunluğuna, delinecek alana ve delik sayısı gibi kriterlere göre belirlenir. Karot firmasını aradığınızda fiyat almanız için gereken bilgiler deliğin derinliği çapı ve nerede olduğudur. Karot fiyatları bu şekilde verilir.

Fiyatlarda genel bir delik fiyatı veya sınırlı sayıya kadar servis bedeli alınmaktadır. Karot uygulamalarında asıl fiyat bütün kriterler belirlendikten ve delim yapılacak alanda keşif yapılarak verilir.

Kullanıcı Oyu:  / 2

Türkiye genelinde hizmet uygulama ve satış hizmetin sağlayan Konya firması Zirve Karot Konya ile karot, beton delme, beton kesme uygulamaları ve makineleri ihtiyaçlarınızda çözüm bulabileceksiniz. Konya ve çevresinde aktif olarak çalışmalar gerçekleştiren Zirve Karot Konya Türkiye geneli hizmet sağlayabilmektedir. 

Bir karot firması için olması gereken bütün teknik ve yasal prosedürlerde eksiği bulunmayan Zirve Karot Konya bu açıdan büyük projelerde ve şantiyelerde sıkıntı yaşamamaktadır. Deneyimli personelleri ve özel üretim ekipmanları ile standartların dışına çıkarak karot sektöründe önemli bir noktaya gelmiştir. 

Zirve Karot Konya ile, karot işlerini, beton kesme uygulamalarını, beton delme işini, filiz ekme ankraj veya kontrollü bina yıkma ihtiyaçlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun hemen Zirve Karot Konya'yı arayarak karot makinesi, beton kesme makinası, karot ucu, karot kovan, elmas soket satın alabilir, karot beton delme kesme ve kırma uygulamaları için fiyat alabilir ve uygulama gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanıcı Oyu:  / 1

Kimyasal dübel ile filiz ekimi uygulamalarında hizmet veren Zirve Karot bina güçlendirme sistemleri üzerinde 20 yıldır hizmet vermektedir. Beton alanlarda mükemmel yapışkanlık özelliği ile bilinen kimyasal dübel beton alanlara filiz ekilmesinde, çatlakların giderilmesinde ve beton hatalarının düzeltilmesi gibi konularda çözüm sağlamaktadır. Kimyasal dübel ile demir filizlerinin ekimi filiz ekme yönteminde vazgeçilmez bir yöntemdir.

Beton kadar sağlam bir yapıya dönüşen kimyasal dübel ile filiz ekildiğinde bina güçlendirmesinde güvenle kullanılabilir. Kimyasal dübel bir çatlağa doldurulduğu zaman adeta dikiş atmışcasına iki tarafı birbirine yapıştırarak güçlendirmede başarılır olur fakat bu uygulama güçlendirmeyi kabul edebilecek kadar sağlam yapılarda gerçekleştirilebilir.

Sağlamlığı ile bilinen kimyasal dübel çeşitli alanlarda kullanılır ve genellikle bina güçlendirme, filiz ekme gibi dayanıklılık gerektiren alanlarda kullanılmaktadır.

Kullanıcı Oyu:  / 2

Faaliyet alanları inşaatlar olan karot işleri kış aylarında uygulanması zor olduğundan havaların ısınması sektörün açılmasına sebebiyet vermektedir. Karot makineleri su yardımı ile çalıştığından, çalışılan yerlerin açık alanlar olmasından ve hava koşullarından dolayı karot işlemlerinde soğuk havalarda sıkıntı çekilmektedir. Dolayısı ile kış aylarında karot sektörü durağanlar ve işler azalır.

Kışın zorlu şartları bitip havalar ısınmaya başladığında canlanmaya başlayan karot işleri yoğun bir tempoda devam eder. İnşaat sektörüne bağlı olan karot işleri inşaat sektörüne bağlı olarak kışın azalıp yazın çoğalmaktadır. Kışın hem günlerin kısa olması hemde hava şartlarından dolayı çok rövanşta olmayan karot işleri yazın günlerin uzun olması, havaların normale dönmesi ve iş hayatının hızlanması ile yoğun tempoda devam eder.

Kullanıcı Oyu:  / 0

Beton delme uygulamasını gerçekleştiren kimselere verilen bu isim halk arasında karotçu olarak bilinmektedir. Karot makinelerinin kullanımından sorumlu olan karot operatörleri genellikle inşaatlarda olmakla birlikte beton ve benzeri alanlarda karot makinesi ile beton delme becerisine sahip ve sertifikalı kimselerdir. 

Karot firmalarında beton delme işlerinde hizmet veren karot operatörleri karot uygulamasında önemli bir yere sahiptir. Karotçu olarakta bilinen karot operatörleri karot makinesi kullanımında ve beton delme işleminde kendini geliştirmiş ve bu alanda eğitim almış kimseler için tabir edilir.

Bireysel olarakta çalışma yapan karot operatörleri olsa da karot operatörleri genellikle karot firmaları bünyesinde çalışmaktadırlar. 

Kullanıcı Oyu:  / 0

Karot olarak bilinen beton delme uygulamaları beton delme makineleri ile yapılmaktadır. Beton delme makineleri ile kaliteli bir delme uygulaması gerçekleştirilir. Bütün beton ve betona benzer yapılarda kullanılabilmekte olan beton delme makineleri güçlü motoru kovanı ve elmas ucu ile pürüzsüz şekilde beton alanlar delinebilir.

Beton delme işinde beton delme makineleri kullanılmaktadır. Beton delme makinelerinin ekipmanları ise; makine(gövde), sehpa ve kovandan oluşmaktadır. Beton delme makinesi elektrikle çalışan bir motora sahiptir, bu motor sehpa üzerinde sabit olup bu sehpa üzerinde hareket edebilmekte motorun ucunda ise kovan takılabilir bir sistem vardır.

Makine kovanı döndürerek ve bu esnada su yardımı ile çalışmaktadır. Diğer bir önemli nokta ise kovanın ucunda bulunan elmaslar ile pürüzsüz delme işlemi gerçekleştirilmektedir. Beton delme için özel üretilen elmas uçlar beton delme uygulamaları için kullanılmaktadır.

Zirve Karot beton delme alanında uygulama ve satış yaparak beton delme ile alakalı bütün işlerde hizmet vermektedir. Karot makinesi, karot kovanı ve elmas uçlar ihtiyacınızda Zirve Karot hizmetinizde.

Kullanıcı Oyu:  / 1

Bütün binalarda ihtiyaç olan ve düzgün bir şekilde yapılması gereken tesisat, havalandırma ve baca açılımları beton delme makineleri ile yapılmaktadır. Beton delme makineleri ile dikey ve yatay alanlarda rahatlıkla beton delimi yapılabilmesinin yanı sıra istenilen açıda beton delme işlemi mümkün olmaktadır. Beton delme ihtiyaçlarında kesin çözüm üreten beton delme makineleri günümüzde inşaatların vazgeçilmez bir parçası olmuştur.

Beton delme uygulaması olan baca, tesisat ve havalandırma delikleri beton delme makinesi ile yapılmasının sebebi, beton delme makineleri silindir şeklinde betonu deler ve betonu delerken pürüzsüz bir şekilde delerek ve titreşim yapmayarak kaliteli olarak betonu delmesindendir.

Herhangi bir beton delme işinizde beton delme firması olarak Zirve Karot profesyonel beton delimi yapmaktadır. Bütün delme uygulamalarında hizmet veren firmamız beton delme işinizde siz müşterilerimiz için en doğru karar olacaktır.

telefon whatsapp mail